1 313 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
1110334, 17724, 19-2219, 19-2219SPORT, 19-2376, 19-2376MAX, 19-2376SPORT, 203523, 23-0930C, 24012202601-PCS-MS, 24012202601-PCS-MSP, 24012202601-SET-MS, 24012202601-SET-MSP, 25742z, 31318, 361302040536, 45711C, 5010-1603, 51712 1G000, 51712 1G000, 562554CH, 562554JC, 5815203523, 601320, 601708, 6020-1113VK-SX, 6020-1113V-SX, 6048391, 6061981, 6110707, 61330AP, 709-21072, 709-21072G, 71291, 800-930C, 8120 43125C, 8120 43168C, 820 260, 82B0359, 865245, 8DD 355 119-011, 8DD 355 119-011, 90 93 1318, 92164703, A52-80006, ADC1077V, ADG043120, AE0247, AND6174, B130519, BBD4579, BBD5239, BD1013, BDA2350.20, BDC5536, BG4096, BG4744C, BN-1058, BS-5276B, BS-8550, BS-8550C, BSG 40-210-004, C210R2081, CD7603V, DBD1603, DDF1603, DDF1603C, DF1013, DF4839, DF6198, DP1010.11.0519, DP1010.11.1712, FO 4101, FO 5010, HD002, I032-20, J3300324, J3300325, KBD4579, LVBD1258Z, MDC1839, N3300540, ND6004K, PCD12182, QD0241, RD00561, RN1370, RT 20548, RT 20548-GL, RT 20548-GL T3, RT 20548-GL T5, RT 20548-GL T6, RT 20548-GL T9, RT 4574, RT 4574-GL, RT 4574-GL T3, RT 4574-GL T5, RT 4574-GL T6, RT 4574-GL T9, SKBD-0020364, TB219314, TX 73-03, TX 73-29, V52-80006, VKBD 80212 V2, WGR1603-1| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 R77 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 46.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |