



2 590 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
110 073, 115 521 1094, 1618873780, 17558, 19-1044, 19-1044MAX, 19-1044SPORT, 19374497, 1K0 615 301 AA, 1K0 615 301 AA, 1K0 615 301 AA, 1K0 615 301 AA, 2047115, 231-03-012, 24.0125-0158.1, 24.0325-0158.1, 24012501581-PCS-MS, 24012501581PR-PCS-MS, 24012501581PR-PCS-MSP, 24012501581SE-SET-MS, 24012501581SE-SET-MSP, 24012501581-SET-MS, 24012501581-SET-MSP, 24384, 25053z, 25833, 30 92 4384, 3147115, 361302040126, 361302040679, 416101091, 5010-1305, 562387CH, 562387J, 562387JC, 562387JC-1, 58152047115, 58153147115, 5C0 615 301 B, 5C0 615 301 B, 5C0 615 301 E, 5C0 615 301 E, 5Q0 615 301 F, 5Q0 615 301 F, 5Q0 615 301 F, 5Q0 615 301 F, 60-00-0902C, 600902C, 6020-47115VK-SX, 6020-47115V-SX, 6044645, 604784, 6106021, 6110072, 61279AP, 66150291301, 709-50030, 71283, 8120 29193C, 82B0031, 871090, 8DD 355 109-521, 8DD 355 109-521, 92120500, 92120505, ADC1449V, ADV184308, AE0025, AND6030, B130300, B130300P, BAR25158, BBD4383, BD-5618, BDA2207.20, BDC5416, BDR2207.20, BG3953, BG3953C, BN-1202, BS-5016B, BS-8036, BS-8036C, BS-8036HC, BSG 90-210-020, C210R0049, C210R2030, CD7305V, DBD1305, DDF1305, DDF1305C, DF 180121, DF4464S, DI-0902C, DP1010.11.0433, FBD247, FBD247/H, FO 4045, FT31161, J3300810, KBD4383, LVBD1103, MDC1706C, P330-018, PCD10052, PDC6153, QD8286, QD8286HC, RN1377, RT 20312, RT 20312-GL, RT 20312-GL T3, RT 20312-GL T5, RT 20312-GL T6, RT 20312-GL T9, RT 20312HP, RT 20312HP-GL, RT 20312HP-GL T3, RT 20312HP-GL T5, RT 20312HP-GL T6, RT 20312HP-GL T9, SKAD-2030, T6F667S, TB219200, TX 71-12, V10-80085, VAG178, WGR1305-1| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 932 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 49.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 312 мм |
| Кількість отворів | 9 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Audi, Seat |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |