3 928 ₴
Застосування:
Оригінальні номери:
07.35.188, 09.9768.10, 09.9768.11, 09.9768.1X, 09.9868.11, 09.C881.11, 102115, 103126, 111 287, 1110306, 115 521 1102, 120036710, 142.1035, 17501, 18152047104, 18153147104, 183 521 1102/PD, 19-1847, 19-1847SPORT, 2047104, 23-0920C, 231-03-164, 24.0132-0118.1, 24013201181-PCS-MS, 24013201181-PCS-MSP, 24013201181PR-PCS-MS, 24013201181PR-PCS-MSP, 24013201181PR-SET-MS, 24013201181PR-SET-MSP, 24013201181SE-SET-MS, 24013201181SE-SET-MSP, 24013201181-SET-MS, 24013201181-SET-MSP, 25044 V, 25148, 25148 V, 25148 X, 25220z, 25584 V, 25952/5HPS, 25953C, 25953HPS, 30 93 3164, 3147104, 33164, 360406075101, 360406075102, 360406128001, 361302040843, 416101711, 562338JC, 58152047104, 58153147104, 600.3225.20, 600.3225.55, 6020-9955K-SX, 6020-9955-SX, 6040418, 604231, 6043075, 6047635, 6110594, 61950AP, 66151716701, 6773 11, 6773.11, 6773.11, 78BD3327-1, 78RBD13327, 7L6 615 302 D, 7L6 615 302 J, 7L6 615 302 N, 7L6 615 302 P, 7L6 615 302 P, 800-920C, 8120 29178C, 82B0487, 871076, 8DD 355 109-741, 8DD 355 109-741, 8DD 355 128-051, 8DD 355 128-051, 9071004, 92121605, 955 351 402 40, 955 351 402 41, AD1007, ADC1475V, ADV184329, AND6609, B130457, BBD5756S, BBD5757S, BD0559, BD-3327, BDC5370, BDC5477, BDR2300.20, BG9949, BN-1212R, BS 8757, BS7794, BS-8094C, BS-8094HC, BSG 90-210-033, BV 8640, BV 8757, BV 9194, CD7591VRD, D6773.11, DDF1591RC-1, DF4307S, DF4763S, DF559, DP1010.11.0391, FBD357R, FO 4019, GDB132118, HPD 1035, K000381, K200381, KBD5756S, KBD5757S, LVBD1387, MDC1610LC, MDC1610RC, P2009VR, P2009VR, PRD2470, QD4580HC, RN1235, RN1235SET, RT 20206, RT 20206-GL, RT 20206-GL T3, RT 20206-GL T5, RT 20206-GL T6, RT 20206-GL T9, RT 20206HP, RT 20206HP-GL, RT 20206HP-GL T3, RT 20206HP-GL T5, RT 20206HP-GL T6, RT 20206HP-GL T9, RT 20702, RT 20702-GL, RT 20702-GL T3, RT 20702-GL T5, RT 20702-GL T6, RT 20702-GL T9, SKBD-0022203, V10-80097, V858R, VAG363R| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 250 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 68.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 31.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |