3 439 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
0001355376088, 09.7680.20, 09.7680.21, 1110300, 1355376080, 1355376080, 1355376088, 1355376088, 142.029, 1489738080, 1618863180, 1687775780, 17445, 1815203730, 1815313730, 19-2504, 19-2504SPORT, 197494, 203730, 230.2377.20, 23-0821C, 24.0132-0126.1, 24013201261-PCS-MS, 24013201261-PCS-MSP, 24013201261PR-PCS-MS, 24013201261PR-PCS-MSP, 24013201261-SET-MS, 24013201261-SET-MSP, 24823, 24823 V, 25258z, 313730, 360406041200, 360406041201, 361302040388, 40-15 521 1004, 4246 Z7, 4246 Z7, 4246 Z8, 4246 Z8, 4249 78, 4249 78, 4249 79, 4249 79, 4249 A8, 4249 A8, 4249 F2, 4249 F2, 4249 H3, 4249 H3, 43917, 562328J, 562394J, 562394JC, 562394JC-1, 5815203730, 5815313730, 60-00-0613, 60-00-0613C, 600613, 600613C, 6049045, 6100027, 61456AP, 62 94 3917, 6980 10, 6980.10, 6980.10, 78BD4684-2, 78RBD24684, 800-821C, 8120 10186C, 82B0763, 875656, 8DD 355 109-131, 8DD 355 109-131, 9071188, 92118100, 9464640587, 9464640587, ADC1563V, ADP154358, BBD5924S, BD0404, BD-4684, BDA2191.20, BDC5791, BDR2191.20, BG3898, BS 8448, BS-6860, BS-6860HC, BS7557, BS7557B, BV 8448, C3C039ABE, CD7180V, D6980.10, DBD1180, DDF1180, DF404, DF4904S, DI-0613, DI-0613C, F2008V, F2008V, FO 4212, HPD 029, K1355376080, K1355376080, K1355376088, K1355376088, K1489738080, K9464640587, K9464640587, MDC1712, NBD1300, PCD20841, PRD2467, RT 20197, RT 20197-GL, RT 20197-GL T3, RT 20197-GL T5, RT 20197-GL T6, RT 20197-GL T9, SKBD-0022913, V055, V22-80004| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 168 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 43.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 310 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Fiat, Peugeot, Lancia |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |