



1 494 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
0 986 479 S53, 08.8316.10, 08.8316.11, 1032282, 142.1005, 14806, 14806 V, 15541, 15541C, 1642777880, 16472, 1815203024, 19-2557, 19-2557MAX, 19-2557SPORT, 19374539, 19-P5307, 203024, 23-0651, 24.0110-0240.1, 24011002401-PCS-MS, 24011002401-PCS-MSP, 24011002401PR-PCS-MS, 24011002401PR-PCS-MSP, 24011002401-SET-MS, 24011002401-SET-MSP, 25242z, 28324, 32-15 523 0010, 380.2165.20, 416201240, 5010-2006, 5607, 562018CH, 562018JC, 5815203024, 58411 M2050, 58411 M2050, 58411M2050-DS, 58411M2050-DS, 6020-3024K-SX, 6020-3024-SX, 602514, 6041934, 605-50-4230, 61-05-510, 61-05-510C, 61-0H-002, 61-0H-002C, 6110221, 61510, 61510C, 61H02, 61H02C, 6838 00, 6838.00, 6838.00, 80 92 8324, 800-651, 80-2347, 8120 42122, 8120 42122C, 82B0089, 855048, 8DD 355 107-331, 8DD 355 107-331, 9072349, 92104000, ADC0330, ADC44353, AE0536, AND6468, B130151, B130575, BBD4196, BDA1895.10, BDC4589, BDR1895.10, BG3400, BG3400C, BN-1048, BR-3230-C, BS 7605, BS4589, BS-7090, BS-7090C, BSG 62-210-006, BV 7605, C220R0643, C45010ABE, CBR247, CBR302, CD7141S, D6838.00, DBD1141, DDF1141, DF 117202, DF4193, DF691, DP1010.11.1274, DP-510, DP-510C, DP-H02, DP-H02C, FO 2575, FR0270, H331I09, HPD 1005, J3315010, J3315010, K010128, LVBD1046Z, M1617P, M1617P, MB668083, MB668083, MB699964, MB699964, MB857978, MDC951, NBD681, ND3018K, PCD13502, PRD5307, QD2174, RN1158, RT 1160, RT 1160-GL, RT 1160-GL T3, RT 1160-GL T5, RT 1160-GL T6, RT 1160-GL T9, SKBD-0020091, TX 71-79, V634| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 655 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 60.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 261.9 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia, Mitsubishi |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |