



1 695 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
09.B494.10, 09.B494.11, 0990-6212, 103083, 1110384, 16301, 1642751980, 170769, 1815204539, 18153145142, 19-1243, 19-1243SPORT, 19-3340, 197754, 204539, 23-0646C, 231-03-235, 24.0125-0196.1, 24012501241-PCS-MS, 24012501241-PCS-MSP, 24012501241-SET-MS, 24012501241-SET-MSP, 25344, 25344 V, 25515z, 30-15 521 0109, 3145142, 33 10 6945, 360406115501, 361302040763, 43512 47040, 43512 47050, 43512 47050, 562766JC, 5815204539, 58153145142, 590.2561.20, 590.2561.52, 590.2561.53, 6020-4539VK-SX, 6020-4539V-SX, 604530, 6048771, 6106322, 6110990, 709-17080, 800-646C, 8120 131046C, 82B0590, 8DD 355 116-981, 8DD 355 116-981, 9072507, 9082373, 92225003, A6F158B, ADC01148V, ADT343135, ADT343283, AE0360, AND6277, B130787, BBD5206, BDA1725.20, BDC6138, BG4290, BN-1174, BR-9352-C, BS 8954, BS7636, BS7636B, BS-9104, BS-9104C, BSG 85-210-017, BV 8954, C210R2012, CD7882V, DBD1882C, DBD620, DBD992, DC15.107, DDF1882C, DF429, DF4877, DP1010.11.1161, FR0802V, GDB125196, J3302108, J3302182, LVBD1568, MDC2204, N3302168, ND1094K, PCD19082, RN1667, SKBD-0022387, T2062V, T2062V, T603-83, V398| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 663 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 49.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 255 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |