1 228 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
015 521 2030, 02.35.137, 09.7359.20, 09.7359.21, 09.7359.76, 10 92 2994, 1110079, 142.430, 15809, 15809C, 1618881280, 168 421 02 12, 168 421 08 12, 16985, 17747, 186573, 19-0802, 19-0802MAX, 19-0802SPORT, 203346, 2134084, 22994, 23-0469C, 231-03-064, 24.0122-0168.1, 24.0322-0168.1, 24012201681-PCS-MS, 24012201681-PCS-MSP, 24012201681PR-PCS-MS, 24012201681PR-PCS-MSP, 24012201681-SET-MS, 24012201681-SET-MSP, 25070, 25070 V, 25874z, 313346, 353612839240, 360406032700, 360406032701, 360406032705, 361302040214, 400 849, 400.3602.20, 400.3602.52, 5010-1035, 562049CH, 562049J, 562049JC, 5815203346, 5815313346, 60-00-0501, 60-00-0501C, 600501, 600501C, 6020-3346VK-SX, 6020-3346V-SX, 603346, 6040351, 6041205, 6110089, 61557AP, 6527 10, 6527.10, 6527.10, 75780, 78BD0113-2, 78BD4210-2, 78RBD20113, 78RBD24210, 800-469C, 8120 23141C, 82B0081, 873560, 8DD 355 105-991, 8DD 355 105-991, 9004558J, 9072104, 9082148, 9082545, 92091303, A 168 421 02 12, A 168 421 08 12, ADC1605V, ADU174326, AE0088, AND6344, B130132, BAR22168, BBD4110, BD-0113, BD0839, BDA1700.20, BDC4744, BDR1700.20, BDRS1700.25, BG3395, BN-1671, BS 8658, BS4744, BS4744B, BS4744HB, BS-5270, BS-5270C, BS-6221, BSG 60-210-078, BV 8658, C3M039ABE, CD7035V, D6527.10, DBD1035, DC06.102, DDF1035, DDF1035C, DF4035, DF839, DI-0501, DI-0501C, DP1010.11.0376, FBD214, FO 2429, FR0221V, GDB122168, HPD 430, K000698, K200698, LVBD999, M2591VR, M2591VR, MDC1035, MER151, NBD920, PCD11192, PRD2244, QD4798, RN1108, RT 20171, RT 20171-GL, RT 20171-GL T3, RT 20171-GL T5, RT 20171-GL T6, RT 20171-GL T9, SKBD-0020083, TX 71-13, V284, V30-80038, VKBD 80119 V2, WGR1035-1, X 25070| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 875 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 40.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 259.9 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |