



2 445 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
0 986 479 C84, 015 521 2093, 08.5444.10, 10 91 0681, 10681, 142.468, 14312, 15782, 19-1212, 19-1212SPORT, 203315, 23-0419, 24.0116-0133.1, 24011601331-PCS-MS, 24011601331-PCS-MSP, 24011601331-SET-MS, 24011601331-SET-MSP, 360406124200, 400.1404.20, 4246 91, 4246 91, 460 421 00 12, 4604210012, 461 421 00 12, 5190, 561283J, 5815203315, 5909, 6015993, 6041140, 6350 00, 6350.00, 6350.00, 800-419, 8120 23127, 8120 23127C, 82B0425, 873595, 8DD 355 100-391, 8DD 355 100-391, 9071144, 92020300, A 460 421 00 12, A 461 421 00 12, AD1039, BBD5149, BD0756, BDC3667, BG2556, BS 7422, BS-3500, BS-3500HC, BS3667, BSG 60-210-050, C3M024ABE, CD6250S, D6350.00, DBD250, DDF250, DF1599, DF756, FO 2344, FR0384V, HPD 468, M2211P, M2211P, MDC671, NBD234, PCD20882, RN1273, RT 1533, RT 1533-GL, RT 1533-GL T3, RT 1533-GL T5, RT 1533-GL T6, RT 1533-GL T9, SKBD-0022109, V30-40039| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 189 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 83 мм |
| Діаметр маточини | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 303 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |