| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 300 311 2909/HD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 0006482;1093707;1141752;31120006482;31121093707;31121141752;31129068734;31129069829;31129071085;9068734;9069829;9071085 |
| Висота | 76 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 66 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 2002, 1998, 1997, 1995, 1999, 1996, 2000, 2001, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |