| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 714 610 0040 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 2216261;JX613A262AEA;JX613A262AEA |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 63.9 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2023, 2025, 2022, 2020, 2024, 2018, 2021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |