



1 020 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 014 033 0024/HD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1403331814;140333181426;A1403331814;N140333181426;1403331814;140333181426;A1403331814;N140333181426 |
| Висота | 97 мм |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Діаметр зовнішній | 58.8 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 1991, 1992, 1998, 1997, 1995, 1999, 1996, 1993 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |