1 321 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 014 033 0034 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 2203308607;2203308707;2203309107;2303330114;A2203308607;A2203308707;A2203309107;A2303330114;2203308607;2203308707;2203309107;2303330114;A2203308607;A2203308707;A2203309107;A2303330114 |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2007, 2009, 2004, 1998, 2005, 2011, 2008, 2012, 2010, 1999, 2000, 2003, 2001, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |