


368 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 100 610 0088 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 4M0505291D;4M0505292D;4M0505323G;4M0505323G;4M0505543A;8W0505323F;8W0505324F;4M0505323G |
| Висота | 42 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2019, 2023, 2015, 2025, 2022, 2016, 2020, 2024, 2018, 2021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A5, Q7, A4, Q5, A6, Touareg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |