


891 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 15-14 610 0002 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 50704306;50704307;50706858;50706859;50707029;50707030;50707316;50707317;51795446;51795447;51805471;51805472;71749327;71749328;50704306;50704307;50706858;50706859;50707029;50707030;50707316;50707317;51795446;51795447;51805471;51805472;71749327;71749328 |
| Висота | 76 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2010, 2007, 2005, 2009, 2006, 2011, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 159, Spider, Brera |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |