



562 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31-14 610 0008 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 51350ADAA01;51350SEAE01;51360SDAA01;51360SEAE01;51393SEA004 |
| Висота | 56 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2007, 2004, 2005, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |