413 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11-14 610 0001 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 352398;352398 |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Діаметр зовнішній | 55 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2007, 2005, 2016, 2017, 2024, 2004, 2022, 2018, 2015, 2023, 2011, 2013, 2003, 2019, 2025, 2012, 2020, 2010, 2009, 2014, 2006, 2021, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C2, 1007, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |