



704 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 014 610 0049 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 4473504900;4473505000;4473505100;4473505200;4473505300;4473505400;4473530100;4473530200;A4473504900;A4473505000;A4473505100;A4473505200;A4473505300;A4473505400;A4473530100;A4473530200;4473504900;4473505000;4473505100;4473505200;4473505300;4473505400;4473530100;4473530200;A4473504900;A4473505000;A4473505100;A4473505200;A4473505300;A4473505400;A4473530100;A4473530200 |
| Висота | 85 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2025, 2020, 2024, 2016, 2017, 2014, 2022, 2018, 2019, 2015, 2021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |