



413 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 314 710 0009 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 33326792539;33326792540;6792539;6792540 |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 39 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2011, 2013, 2012, 2024, 2025, 2020, 2016, 2017, 2014, 2022, 2018, 2019, 2015, 2021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, #3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |