| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 514 610 0005/HD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 30760590;8630604;9461626;30760590;8630604;9461626 |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 53 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 1998, 2003, 2002, 2010, 2007, 2004, 2005, 2009, 2001, 1999, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V70, S60, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |