


483 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 114 710 0000 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 8K0501541B;8K0505323D;8K0505323F;8K0505323H;8K0505323H;8K0505324D;8K0505324F;8K0505324H;8K0505324H |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 44 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2016, 2017, 2024, 2022, 2018, 2015, 2021, 2023, 2013, 2019, 2025, 2012, 2020, 2010, 2009, 2014, 2011, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4, A5, A8, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |