

126 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FORD 1102950, ORIGINAL IMPERIUM 1655, FEBI BILSTEIN 21733, BIRTH 2617, A.B.S. 270131, SWAG 50 92 1733, CPB 500060, METZGER 52012808, MEYLE 714 010 0001, OE Germany 800033, FAG 829 0055 10, BORG & BECK BSK5947, QUINTON HAZELL EMS8282, MOOG FD-SB-5753, FIRST LINE FSK5947, ZEKKERT GM-6651, MONROE L16819, VAICO V25-9517, SKF VKDS 334015, WILMINK GROUP WG2248535| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38FR0501 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 1102950;1655;21733;2617;270131;50 92 1733;500060;52012808;714 010 0001;800033;829 0055 10;BSK5947;EMS8282;FD-SB-5753;FSK5947;GM-6651;L16819;V25-9517;VKDS 334015;WG2248535 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 54.5 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 1995, 1998, 1994, 1997, 1993, 1999, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |