



485 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BBR Automotive 001-10-23485, BMW 006 775 980, BMW 006 791 455, TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.31.214, ORIGINAL IMPERIUM 1472, SWAG 20 94 3754, BIRTH 2744, AKRON-MALÒ 27462, BMW 31 12 6 775 980, BMW 31 12 6 791 455, DYS 37-23773, MAPCO 38623, SPIDAN CHASSIS PARTS 411885, SPIDAN CHASSIS PARTS 411890, TOPRAN 502 581, GSP 532572, TALOSA 57-04775, HUTCHINSON 590546, BMW 6 775 980, BMW 6 791 455, SIDEM 821646, SIDEM 821651, MOOG BM-SB-10916, BGA BU0977, FRAP FSB24542, MOTAQUIP LVSK1204, FAI AutoParts SS7695, DELPHI TD962W, VAICO V20-3276| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38BM1003 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 001-10-23485;006 775 980;006 791 455;08.31.214;1472;20 94 3754;2744;27462;31 12 6 775 980;31 12 6 791 455;37-23773;38623;411885;411890;502 581;532572;57-04775;590546;6 775 980;6 791 455;821646;821651;BM-SB-10916;BU0977;FSB24542;LVSK1204;SS7695;TD962W;V20-3276 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2024, 2013, 2011, 2012, 2017, 2009, 2014, 2016, 2015, 2021, 2008, 2025, 2010, 2022, 2019, 2018, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |