227 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
MEYLE 014 710 0021, SWAG 10 94 0976, FARE SA 15428, SASIC 2256168, AKRON-MALÒ 24520, MERCEDES-BENZ 246 352 01 00, MERCEDES-BENZ 246 352 10 65, BIRTH 2971, DYS 37-28383, UNIGOM 392607, SPIDAN CHASSIS PARTS 412164, CPB 503119, METZGER 52089009, Metalcaucho 56537, TALOSA 57-13999, CAUTEX 774618, OE Germany 800399, SIDEM 849725, KAWE 8500 23835, TRISCAN 8500 23835, MERCEDES-BENZ A246 352 01 00, MERCEDES-BENZ A246 352 10 65, BGA BU0568, MANDO MCC015453, MOOG ME-SB-13800, FAI AutoParts SS9811, STC T456537, SKF VKDS 438007, WILMINK GROUP WG2254326| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38MR1414 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 014 710 0021;10 94 0976;15428;2256168;24520;246 352 01 00;246 352 10 65;2971;37-28383;392607;412164;503119;52089009;56537;57-13999;774618;800399;849725;8500 23835;8500 23835;A246 352 01 00;A246 352 10 65;BU0568;MCC015453;ME-SB-13800;SS9811;T456537;VKDS 438007;WG2254326 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 77.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 45.1 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2024, 2013, 2011, 2012, 2017, 2014, 2016, 2015, 2021, 2025, 2022, 2019, 2018, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |