Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
OCAP 1215561, ORIGINAL IMPERIUM 1954, RIDEX 251T0153, A.B.S. 270683, FEBI BILSTEIN 36282, DYS 37-00952-5, FIAT 50700778, 3RG 50917, METZGER 52015308, TALOSA 57-00780, SWAG 70 93 6282, AIC 70616, MAXGEAR 72-1930, RUVILLE 985889, BORG & BECK BSK6331, QUINTON HAZELL EMS8156, MOOG FI-SB-2511, FIRST LINE FSK6331, MONROE L15809, Stark SKTA-1060154, VAICO V24-0358, SKF VKDS 332015| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38FI4200 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 1215561;1954;251T0153;270683;36282;37-00952-5;50700778;50917;52015308;57-00780;70 93 6282;70616;72-1930;985889;BSK6331;EMS8156;FI-SB-2511;FSK6331;L15809;SKTA-1060154;V24-0358;VKDS 332015 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 64.7 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2013, 2011, 2003, 2008, 2025, 2005, 2019, 2001, 2012, 2004, 2016, 2023, 2020, 2014, 2022, 2021, 2024, 2017, 2009, 2015, 2007, 2010, 2018, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Stilo, Delta, Bravo |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |