



259 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 104955, FORMPART 1200128, OCAP 1216141, OCAP 1216142, ORIGINAL IMPERIUM 1354, SWAG 20 10 4955, AKRON-MALÒ 274721, BMW 33 32 4 069 283, BMW 33 32 4 069 284, BMW 33 32 4 069 467, ROLLS-ROYCE 33 32 4 069 467, BMW 33 32 4 069 468, ROLLS-ROYCE 33 32 4 069 468, ALPINA 33 32 6 775 679, BMW 33 32 6 775 679, ROLLS-ROYCE 33 32 6 775 679, BMW 33 32 6 782 131, ROLLS-ROYCE 33 32 6 782 131, BMW 33 32 6 782 132, ROLLS-ROYCE 33 32 6 782 132, ALPINA 33 32 6 782 135, BMW 33 32 6 782 135, ALPINA 33 32 6 782 136, BMW 33 32 6 782 136, BMW 4 069 283, BMW 4 069 284, BMW 4 069 467, ROLLS-ROYCE 4 069 467, BMW 4 069 468, ROLLS-ROYCE 4 069 468, SPIDAN CHASSIS PARTS 411888, CORTECO 49398348, CPB 527119, CPB 527120, ALPINA 6 775 679, BMW 6 775 679, ROLLS-ROYCE 6 775 679, BMW 6 782 131, ROLLS-ROYCE 6 782 131, BMW 6 782 132, ROLLS-ROYCE 6 782 132, ALPINA 6 782 135, BMW 6 782 135, ALPINA 6 782 136, BMW 6 782 136, STELLOX 77-01596-SX, OE Germany 800703, OE Germany 800704, SIDEM 821649, MOOG BM-SB-10463, FAI AutoParts SS9638, WILMINK GROUP WG2289803| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38BM1004 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 104955;1200128;1216141;1216142;1354;20 10 4955;274721;33 32 4 069 283;33 32 4 069 284;33 32 4 069 467;33 32 4 069 467;33 32 4 069 468;33 32 4 069 468;33 32 6 775 679;33 32 6 775 679;33 32 6 775 679;33 32 6 782 131;33 32 6 782 131;33 32 6 782 132;33 32 6 782 132;33 32 6 782 135;33 32 6 782 135;33 32 6 782 136;33 32 6 782 136;4 069 283;4 069 284;4 069 467;4 069 467;4 069 468;4 069 468;411888;49398348;527119;527120;6 775 679;6 775 679;6 775 679;6 782 131;6 782 131;6 782 132;6 782 132;6 782 135;6 782 135;6 782 136;6 782 136;77-01596-SX;800703;800704;821649;BM-SB-10463;SS9638;WG2289803 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 60.3 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 50.3 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2024, 2013, 2011, 2012, 2017, 2009, 2014, 2016, 2015, 2021, 2008, 2025, 2010, 2022, 2019, 2018, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | B6, B7, 6 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |