



373 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BMW 31 10 6 861 177, BMW 31 10 6 861 178, BMW 31 12 6 777 743, BMW 31 12 6 777 744, BMW 31 12 6 850 605, BMW 31 12 6 850 606, BMW 31 12 6 861 156, BMW 6 777 743, BMW 6 777 744, BMW 6 850 605, BMW 6 850 606, BMW 6 861 156, BMW 6 861 177, BMW 6 861 178| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38BM0352 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 31 10 6 861 177;31 10 6 861 178;31 10 6 878 081;31 12 6 777 743;31 12 6 777 744;31 12 6 850 605;31 12 6 850 606;31 12 6 861 156;6 777 743;6 777 744;6 850 605;6 850 606;6 861 156;6 861 177;6 861 178 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 71 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 55.9 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2024, 2013, 2011, 2012, 2017, 2014, 2016, 2015, 2021, 2025, 2010, 2022, 2019, 2018, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |