Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
RTS 017-01007, OCAP 1216608, FEBI BILSTEIN 181533, SWAG 33 10 8300, UCEL 78111, CITROËN 9813626480, CITROËN/PEUGEOT 9813626480, DS 9813626480, OPEL 9813626480, PEUGEOT 9813626480, CITROËN 9829930480, CITROËN/PEUGEOT 9829930480, DS 9829930480, OPEL 9829930480, PEUGEOT 9829930480, CITROËN 9831621480, CITROËN/PEUGEOT 9831621480, DS 9831621480, OPEL 9831621480, PEUGEOT 9831621480, CITROËN 9831683580, CITROËN/PEUGEOT 9831683580, DS 9831683580, OPEL 9831683580, PEUGEOT 9831683580, CITROËN 9832039280, CITROËN/PEUGEOT 9832039280, DS 9832039280, OPEL 9832039280, PEUGEOT 9832039280, MOOG OP-SB-17604, RAPRO R55685| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38PE1300 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 017-01007;1216608;181533;33 10 8300;78111;9813626480;9813626480;9813626480;9813626480;9813626480;9829930480;9829930480;9829930480;9829930480;9829930480;9831621480;9831621480;9831621480;9831621480;9831621480;9831683580;9831683580;9831683580;9831683580;9831683580;9832039280;9832039280;9832039280;9832039280;9832039280;OP-SB-17604;R55685 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 55.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 56.4 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2023, 2021, 2019, 2025, 2020, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 208, Corsa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |