Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
SWAG 33 10 1296, DYS 37-27718, SEAT 3Q0 505 171 B, SKODA 3Q0 505 311 C, VW 3Q0 505 311 C, SKODA 3Q0 505 311 C SK, VW 3Q0 505 311 C SK, SKODA 3Q0 505 311 D, VW 3Q0 505 311 D, SKODA 3Q0 505 311 D SK, VW 3Q0 505 311 D SK, SEAT 3Q0 505 311 E, SKODA 3Q0 505 311 E, VW 3Q0 505 311 E, SEAT 3Q0 505 311 E SK, SKODA 3Q0 505 311 E SK, VW 3Q0 505 311 E SK, SEAT 3Q0 505 311 F, SKODA 3Q0 505 311 F, SEAT 3Q0 505 311 F SK, SKODA 3Q0 505 311 F SK, SEAT 3Q0 505 311 G, SKODA 3Q0 505 311 G, VW 3Q0 505 311 G, SEAT 3Q0 505 311 G SK, SKODA 3Q0 505 311 G SK, VW 3Q0 505 311 G SK, SPIDAN CHASSIS PARTS 412538, LEMFÖRDER 42533 01, TALOSA 57-13257, SKODA 5Q0 505 171 B, VW 5Q0 505 171 B, SIDEM 863729, FAI AutoParts SS10831| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38AU1231 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 33 10 1296;37-27718;3Q0 505 171 B;3Q0 505 311 C;3Q0 505 311 C;3Q0 505 311 C SK;3Q0 505 311 C SK;3Q0 505 311 D;3Q0 505 311 D;3Q0 505 311 D SK;3Q0 505 311 D SK;3Q0 505 311 E;3Q0 505 311 E;3Q0 505 311 E;3Q0 505 311 E SK;3Q0 505 311 E SK;3Q0 505 311 E SK;3Q0 505 311 F;3Q0 505 311 F;3Q0 505 311 F SK;3Q0 505 311 F SK;3Q0 505 311 G;3Q0 505 311 G;3Q0 505 311 G;3Q0 505 311 G SK;3Q0 505 311 G SK;3Q0 505 311 G SK;412538;42533 01;57-13257;5Q0 505 171 B;5Q0 505 171 B;863729;SS10831 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 59.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 44.4 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2020, 2021, 2023, 2017, 2019, 2018, 2022, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |