



583 ₴
Застосування:
BMW 1, 3, X1, 4, 3 Gran Turismo, 2, 4 Gran Coupe, i8, i8 Roadster;| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TD708W |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 33326756249;33326775552;33326792553 |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 47.3 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2016, 2014, 2008, 2022, 2012, 2007, 2011, 2017, 2018, 2024, 2010, 2005, 2021, 2013, 2020, 2023, 2025, 2015, 2019, 2004, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, 3, #3 |
| Ширина | 47.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |