3 966 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Оригінальні номери та аналоги:
MERCEDES-BENZ 000 423 07 12, KAMOKA 103041, FEBI BILSTEIN 175157, A.B.S. 18863, SWAG 33 10 2719, ZIMMERMANN 400.5524.30, MERCEDES-BENZ A 000 423 07 12, BLUE PRINT ADBP430086, COMLINE ADC4080V, ZEKKERT BS-6551| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 H43 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 48.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |