2 257 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 479 T27, BREMBO 09.B968.10, BREMBO 09.B968.11, CAR 142.2014, EUROREPAR 1642766080, A.B.S. 17186, METELLI 23-1712C, AP 25397, AP 25397 V, TOYOTA 43512 60140, TOYOTA 43512 60141, TOYOTA 43512 60410, KAWE 61687 10, REMSA 61687.10, ROADHOUSE 61687.10, CIFAM 800-1712C, MAXTECH 861195, BLUE PRINT ADT343306, BRAXIS AE1332, BRECO BS 9007, OPTIMAL BS-9510C, BRECO BV 9007, CWORKS C210R2016, WOKING D61687.10, TRUSTING DF514, Dr!ve+ DP1010.11.1837, HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302143, MILES K001758, MILES K201758, NISSHINBO ND1056K, PROTECHNIC PRD2998, NiBK RN1604, LPR T2114V, SAMKO T2114V, NPS T330A70| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 A64 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 64.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 322 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Товщина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 144 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |