1 863 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 478 870, TOPRAN 108 507, AKRON-MALÒ 1110604, MEYLE 115 521 1036, FEBI BILSTEIN 14104, A.B.S. 16658, MAXGEAR 19-0990, MAXGEAR 19-0990SPORT, NK 204766, METELLI 23-0484, MASTER-SPORT GERMANY 24011801111-PCS-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24011801111-PCS-MSP, MASTER-SPORT GERMANY 24011801111-SET-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24011801111-SET-MSP, KLAXCAR FRANCE 25738z, SWAG 30 91 4104, CHAMPION 562079CH, JURID 562079J, JURID 562079JC, EUROBRAKE 5815204766, ZIMMERMANN 600.3211.20, STELLOX 6020-4766K-SX, STELLOX 6020-4766-SX, GIRLING 6028103, DACO Germany 604766, METZGER 6110414, SEAT 701 615 301 G, SKODA 701 615 301 G, VW 701 615 301 G, CIFAM 800-484, TRISCAN 8120 29143C, RIDEX 82B0795, MAXTECH 871062, HELLA 8DD 355 127-321, HELLA PAGID 8DD 355 127-321, FTE 9072566, TEXTAR 92083703, BLUE PRINT ADV184362, fri.tech. BD0219, BRECK BR 055 SA100, FTE BS4734, OPTIMAL BS-5500, OPTIMAL BS-5500HC, BSG BSG 90-210-023, BREMSI CD7011S, FERODO DDF1011, FERODO DDF1011C, TRUSTING DF219, TRW DF2810, Dr!ve+ DP1010.11.0147, FOMAR Friction FO 2387, MINTEX MDC1046, DON PCD21032, QUARO QD6669, RAICAM RD00893, ROTINGER RT 1373, ROTINGER RT 1373-GL, ROTINGER RT 1373-GL T3, ROTINGER RT 1373-GL T5, ROTINGER RT 1373-GL T6, ROTINGER RT 1373-GL T9, Stark SKBD-0022945, TOMEX Brakes TX 72-26, VAICO V10-40022| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 B54 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 55.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 282 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |