


362 ₴
Застосування:
Toyota Hiace IV 2.0 (RZH102, RZH112) -- 1RZ -- 08.1989 - 04.1998| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0455 |
| Виробник | CTR |
| Кросс-номери | 4863526010;4863535010 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 1995, 1991, 1986, 2003, 1992, 2005, 2000, 2001, 2004, 1997, 1999, 1987, 1998, 1996, 1985, 1989, 1990, 1994, 1993, 1988 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux, HiAce, Hiace |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |