759 ₴
Застосування:
BMW 1, 3, X1, 4, 3 Gran Turismo, 3 Series, 2, 4 Gran Coupe;| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26643 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | 33322406293;33322406293SK1;33326756249;33326775552;33326792553 |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 47.3 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2017, 2011, 2009, 2023, 2013, 2004, 2019, 2005, 2020, 2018, 2008, 2021, 2012, 2016, 2010, 2024, 2025, 2022, 2006, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, #3, X1 |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |