


916 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 1 457 434 324, BMW 13 3 22 246 135, BMW 13 32 2 245 006, BMW 13 32 2 246 135, BMW 13 32 2 246 974, BMW 13 32 2 248 277, BMW 13 32 2 248 279, BMW 13 32 7 786 647, AKRON-MALÒ 1520113, EUROREPAR 1611657980, KRAFT AUTOMOTIVE 1722700, Omnicraft 2145198, UFI 24.344.00, CONTINENTAL 28.0002-4112.2, ASHIKA 30-0L-L03, JAPKO 30L03, MEYLE 312 133 2002, HOFFER 4273, MEAT & DORIA 4273, KOLBENSCHMIDT 50013382, TOPRAN 501 194, VALEO 587718, VALEO 587719, MASTER-SPORT GERMANY 845/5-KF-PCS-MS, MASTER-SPORT GERMANY 845/6-KF-PCS-MS, RIDEX 9F0070, DENCKERMANN A120039, BORG & BECK BFF8060, PURFLUX CS486, 1A FIRST AUTOMOTIVE D20485, CLEAN FILTERS DN 877, Dr!ve+ DP1110.13.0247, COMLINE EFF066, OPEN PARTS EFF5084.10, MECAFILTER ELG5267, KAMOKA F304001, JS ASAKASHI FC0016, KAISHIN FC1146, JAPANPARTS FC-L03S, KLAXCAR FRANCE FE079z, MULLER FILTER FN485, CoopersFiaam FT5609, HENGST FILTER H117WK, DELPHI HDF530, KNECHT KC 98, MAHLE KC 98, KNECHT KC 98/1, MAHLE KC 98/1, LUCAS LFDS158, LUCAS FILTERS LFDS158, MISFAT M344, FRAM P9444, FILTRON PP 940/2, PURRO PUR-PF3004, QUINTON HAZELL QFF0254, QUINTON HAZELL QFF0264, TECNOCAR RN128, SOFIMA S 8210 NR, Stark SKFF-0870069, HIFI FILTER SN 70163, ALCO FILTER SP-1027, SCT - MANNOL ST 349, VAICO V20-0627, MOTAQUIP VFF308, WIX FILTERS WF8270, WILMINK GROUP WG1018386, WILMINK GROUP WG1214858, WILMINK GROUP WG1214859, WILMINK GROUP WG1499048, WILMINK GROUP WG1747790, WILMINK GROUP WG1792850, WILMINK GROUP WG1792851, MANN-FILTER WK 845/5, MANN-FILTER WK 845/6, FIL FILTER ZP 3063 F| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H154WK |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 163 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 71 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |