


721 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
MEYLE 014 033 0053/HD, SWAG 10 60 0030, FEBI BILSTEIN 11153, APlus 15132AP, PROFIT 2307-0042, A.B.S. 270436, ORIGINAL IMPERIUM 31950, TOPRAN 400 060, CPB 500375, GSP 510481, OE Germany 800908, MERCEDES-BENZ A 210 333 68 14, LYNXauto C8431, FRAP FSB12313, OPEN PARTS SSS1095.11, VAICO V30-1270, WILMINK GROUP WG2242547| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 338054 |
| Виробник | SKF |
| Висота | 97 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.8 мм |
| Діаметр зовнішній | 60.2 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |