315 ₴
Оригінальні номери та аналоги:
A.B.S. 212314, DYS 26-28196, BMW 33306893528, BMW 33326861114, TALOSA 46-13788, PATRON PS5821| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38BM0366 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 212314;26-28196;33306893528;33326861114;46-13788;PS5821 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 47 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |