Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
ETS 06.SB.530, FORD 1 116 578, FORD 1 116 578 SK, FORD 1 116 579, FORD 1 116 579 SK, FORD 1 128 483, FORD 1 128 483 SK, FORD 1 139 926, FORD 1 139 926 SK, FORD 1 149 802, FORD 1 149 802 SK, FORD 1 149 803, FORD 1 149 803 SK, FORD 1 203 923, FORD 1 203 923 SK, FORD 1 203 924, FORD 1 203 924 SK, FORD 1 311 416, FORD 1 311 416 SK, FORD 1 311 417, FORD 1 311 417 SK, FORD 1 552 081, FORD 1 552 081 SK, FEBI BILSTEIN 22136, PROFIT 2307-0296, MAPCO 33646, ASMETAL 38FR0505, SWAG 50 92 2136, METZGER 52011508, MEYLE 714 610 0014, MAXGEAR 72-1940, ASAM AUTOMOTIVE 76889, KAWE 8500 16820, TRISCAN 8500 16820, KAWE 8500 16821, TRISCAN 8500 16821, BORG & BECK BSK6110, BGA BU3337, JAGUAR C2S3 9661, JAGUAR C2S3 9661 SK, LYNXauto C8256, COMLINE CRB3050, FIRST LINE FSK6110, ZEKKERT GM-5117, MOTAQUIP LVSK661, FAI AutoParts SS2222, WILMINK GROUP WG2248672| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADJ138029 |
| Виробник | Blue Print |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Jaguar |
| Ширина | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |