



429 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
GENERAL MOTORS 013219090, VAUXHALL 013219090, GENERAL MOTORS 013318894, VAUXHALL 013318894, OPEL 03 52 105, OPEL 03 52 866, OCAP 1216010, SAAB 13 219 090, SAAB 13 318 894, CHEVROLET 13219090, GENERAL MOTORS 13219090, VAUXHALL 13219090, CHEVROLET 13318894, GENERAL MOTORS 13318894, VAUXHALL 13318894, CHEVROLET 13321342, OPEL 13371816, VAUXHALL 13371816, OPEL 13371816 SK, VAUXHALL 13371816 SK, OPEL 13371817, VAUXHALL 13371817, OPEL 13371817 SK, VAUXHALL 13371817 SK, OPEL 13461920, VAUXHALL 13461920, OPEL 13461920 SK, VAUXHALL 13461920 SK, OPEL 13461921, VAUXHALL 13461921, OPEL 13461921 SK, VAUXHALL 13461921 SK, ORIGINAL IMPERIUM 1586, TOPRAN 208 033, APlus 22192AP, A.B.S. 271131, AKRON-MALÒ 28446, OPEL 3 52 105, OPEL 3 52 866, MAPCO 36739, FEBI BILSTEIN 39362, SWAG 40 93 9362, CORTECO 49398290, CPB 501671, NK 5103634, IAP QUALITY PARTS 511-20100, METZGER 52063408, CPB 527142, AIC 70558, MAXGEAR 72-3668, STELLOX 77-00983-SX, OE Germany 800322, OE Germany 800726, KAWE 8500 24848, TRISCAN 8500 24848, GATES AWS2382, RODRUNNER BC-SB 205, BSG BSG 65-700-251, BORG & BECK BSK6977, BGA BU9546, LYNXauto C8126, QUINTON HAZELL EMS8669, OPTIMAL F8-8290, FIRST LINE FSK6977, ZEKKERT GM-6824, JAPKO GOJD06, ASHIKA GOM-D06, HERTH+BUSS JAKOPARTS J4200913, MONROE L24848, MOOG OP-SB-8420, JAPANPARTS RU-D06, TEKNOROT SB 205, KAVO PARTS SCR-1033, FAI AutoParts SS7666, DELPHI TD855W, VAICO V40-1390, WILMINK GROUP WG2253886, WILMINK GROUP WG2289779| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG080273 |
| Виробник | Blue Print |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 52 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Saab, Opel, Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |