

687 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 614 610 0016 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 352522;352522;352523;352523;352524;352524;352551;352552;352552;352553;94540668;94540669;94540670;94540668;94540668;94540669;94540669;94540670;94540670;95025704;95025705;95025706;352522;352523;352524;352551;352552;352553;94540668;94540669;94540670;95025704;95025705;95025706;352522;352523;352524;352552;94540668;94540669;94540670;94540668;94540669;94540670 |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 64 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2013, 2012, 2024, 2025, 2020, 2016, 2017, 2014, 2022, 2018, 2019, 2015, 2021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Mokka |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |