

151 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 714 679 0002 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 6790115;93BB3063AA |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 47 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 1998, 1995, 1994, 1996, 1999, 1997, 1993 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |