
2 672 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Nissan Pathfinder II 3.3 V6 4WD -- VG33E -- 09.1997 - 12.2004| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C61033ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 432060W710;432062S600;440101W610 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 89 мм |
| Внутрішня висота барабану | 69 мм |
| Діаметр барабана | 295 мм |
| Діаметр отвору маточини | 140 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2007, 2011, 2015, 2000, 2004, 2016, 2014, 1986, 2022, 1998, 1999, 2019, 2024, 2021, 1987, 1988, 2020, 1992, 2003, 2012, 2006, 1993, 1994, 1997, 2008, 2002, 2005, 1996, 2013, 1991, 2017, 2025, 1989, 2010, 1995, 2009, 1990, 2001, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 140 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |