2 703 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Mazda B-serie 2.5 TD 4x4 -- WLF5 -- 02.1999 - 03.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C63021ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | UH7426251A |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 80.5 мм |
| Діаметр отвору маточини | 93 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2000, 2025, 2019, 2007, 2018, 2024, 2006, 2002, 2022, 2016, 1999, 2008, 2013, 2005, 2014, 2004, 2001, 2021, 2012, 2003, 2017, 2011, 2009, 2015, 2020, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |