
2 219 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Lexus LX 470 (UZJ100) -- 2UZ-FE -- 05.1998 - 03.2008| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C42033ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 24011801431;4243160220;4243160221;4243160280;4243160281 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 102.6 мм |
| Діаметр маточини | 230 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2001, 2006, 2004, 2002, 1999, 2005, 2000, 2003, 1998, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 150 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |