
1 849 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Mitsubishi Pajero IV 3.2 DI-D 4WD (V98W, V88W) -- 4M41 -- 02.2007 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C45026ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 4615A037;4615A038;MZ690893 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 74.4 мм |
| Діаметр маточини | 210 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2013, 2018, 2023, 2006, 2019, 2014, 2017, 2022, 2025, 2007, 2020, 2016, 2008, 2011, 2010, 2021, 2009, 2012, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Pajero Sport, Pajero |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |