
2 172 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Toyota Land Cruiser 200 4.6 V8 (URJ202W) -- 1UR-FE -- 01.2012 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C42078ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 424310C010;424310C011;4243160290 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 77 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2018, 2014, 2010, 2023, 2024, 2017, 2020, 2022, 2025, 2007, 2009, 2012, 2013, 2015, 2008, 2016, 2011, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |