
1 436 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Renault Kangoo 1.9 dTi (KC0U) -- F9Q 780,F9Q 790,F9Q 782 -- 02.2000 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C4R020ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 7701207227 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 45 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2018, 2014, 2010, 2024, 2023, 2017, 2020, 2006, 2022, 2003, 2005, 2025, 2007, 2009, 2012, 2013, 2015, 2008, 2001, 2016, 2011, 2019, 2000, 2002, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |