
1 696 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Ford Transit Connect 1.8 16V LPG -- EYPA,EYPC,EYPD -- 06.2002 - 12.2013| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C3G035ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 24012401791;4367104;4367106;4455980;4457985 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 44.5 мм |
| Діаметр маточини | 136 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2011, 2010, 2006, 2004, 2002, 2005, 2009, 2003, 2012, 2013, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |