
1 344 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Kia RIO I 1.3 -- A3E -- 08.2000 - 02.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C30316ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 24012401871;51712FD300 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 50.7 мм |
| Діаметр маточини | 141 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2004, 2002, 2005, 2000, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |