


2 297 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
KIA 51712 G2100, HYUNDAI 51712G2100| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 H67 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 44.8 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |